ورون

سفارش رپورتاژ آگهی فروشگاه ورون

درباره سایت

فروشگاه ورون با هدف دسترسی سریع تر و بی واسطه هموطنان عزیز به برندهای مطرح لوازم آرایشی ایجاد شده است.

مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این سایت، عرضه نواورانه و بی واسطه محصولات شنل و دیگر برندهای مطرح لوازم آرایشی در ایران می باشد .

فروشگاه اینترنتی ورون برای  ارائه کالاهای کارآمد و موثر به مشتریان خود، سالها تلاش و فعالیت مستمر گروهی از علاقه مندان دنیای عطر و ادکلن را پشت سر خود دارد…

ارزش ها و باورهای حاکم بر سایت ورون  :

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های سایت از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های این فروشگاه اینترنتی باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی جامعه به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان سایت ورون بوده است.

تاریخچه:

فروشگاه اینترنتی ورون فعالیت خود را از یکم اسفند  ماه سال ۱۳۹۳ به عنوان  پیشرو ترین فروشگاه های اینترنتی محصولات شنل در ایران و با همکاری چهار نفر آغاز به کار کرد .

هر چند ورون، فعالیت خود را با ارایه‌ی محصولات و تولید های برند شنل در ایران شروع کرده است ، اما نگرش مدیریتی موسسان این فروشگاه به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت این گروه توسط موسسان آنان برنامه‌ریزی شده بود و نیز نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای خدمات این گروه و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این گروه، موجب خواهد شد که ورون به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان پیشروی این فعالیت در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار مشتریان افزوده می شود.

چشم انداز :

ارایه‌ی خدمات گسترده‌ی پیرامون محصولات آرایشی و بهداشتی توسط سایت ورون در سطح کشور موجب خواهد شده است میلیون‌ها نفر از طریق این خدمات با روش نوین و متمایزی پیرامون عرضه محصولات آرایشی آشنا گردند  و می بایست یادآوری نمود که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود.

به جهت افزایش کیفیت سایت مدیریت این فروشگاه عرضه تبلیغات اینترنتی بصورت رپورتاژ آگهی و بک لینک به تعداد محدود را شروع کرده است.

این فروشگاه سابقه خوبی داشته و از روز نخست فعالیت فروشگاه در مسیر همین فعالیت بوده است.

عمر دامنه فروشگاه ورون

همچنین این فروشگاه در کلمات کلیدی بسیاری رتبه اول گوگل را دارد.

ضمنا داشتن آتوریتی بالای این فروشگاه فرصت خوبی برای جذب بک لینک از آن است.

آتوریتی 43 فروشگاه ورون

برای خرید رپورتاژ آگهی با ارزش از فروشگاه ورون یا سفارش بک لینک از این فروشگاه ، میتوانید از همین صفحه لینکدون اقدام نمائید.

سفارش رپورتاژ آگهی سایت ورون
  • ارزش این سایت از نگاه لینکدون
۴.۵

دیدگاه‌ها

    شما پس از وارد شدن میتوانید نظر خود را درباره این سایت ارسال نمائید.

    نظری بدهید