/ در سئو / توسط
آخرین زمان ویرایش:

آیا امکان جریمه سایت بدلیل محتوای تکراری وجود دارد؟

آشنایی با مفهوم محتوای تکراری و تاثیر آن در سئو

محتوای تکراری چیست؟ ایا مجاز به استفاده از محتوای تکراری در سایتمان هستیم؟ اگر چنین کاری کردیم چه نکاتی را میبایست رعایت کنیم؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

یکی از مواردی که در طراحی وب سایت همیشه در حال تغییر و غیر قابل درک می باشد، SEO یا بهینه سازی موتور های جستجو است.برای اینکه بتوانید اطلاعاتی درباره سرعت تغییر رتبه بندی موتور های جستجو و اینکه چه معیار هایی برای SEO وب سایت مضر یا مفید کسب کنید، بعضا با اطلاعات نادرست و گیج کننده ای مواجه خواهید شد. یکی از این موضوعاتی که مورد بحث و جای ابهام بسیاری دارد، مساله ی اثر محتوای تکراری بر روی سئو می باشد.

 

گوگل برای بر طرف کردن پیچدگی محتوای تکراری سعی کرده در یک ویدئو توضیح دهد. این ویدئو که به صورت شخصی منتشر شده، محتوای تکراری را کامل توضیح می دهد و نحوه برخورد گوگل با محتوای تکراری را برای همه روشن می سازد. درابتدای این فیلم یک بخش مهمی گفته شده است :

” مهمترین چیزی که می خواهم برای همیشه آن را پایان دهم، افسانه مجازات وب سایت هایی که محتوای تکراری تولید می کنند. وب مستر ها بعد از اینکه محتوای تکراری بر روی وب سایت خود منتشر ساختند، نگرانند گوگل آنها را مجازات کند ولی این در حالی است که گوگل هیچ مجازاتی برای محتوای تکراری ندارد.”

پس تکلیف مجازات برای محتوای تکراری مشخص شد.

برای این بخش از ویدئو، منتشر کننده ی فیلم توضیحی در وبلاگ خود ارائه کرده است:

“برای محتوای تکراری، مجازاتی وجود ندارد”

این گفته ها ویدئو باعث شده، بسیاری از افراد تولید کننده ی محتوا، ایجاد یک محتوای تکراری برای وب سایت خود را جدی نگیرند که البته این حرکت اصلا درست نیست! با اینکه برای محتوای تکراری هیچ جریمه ای وجود ندارد ولی همچنان گوگل محتوای تکراری را یکی از معیار های بد برای SEO  وب سایت می داند. در این مقاله نگاهی به علت های پیدایش محتوای تکراری و همچنین عکس العملی که در برابر محتوا می توان نشان داد، حرف خواهیم زد.

 در اصل محتوای تکراری چیست؟

 

آشنایی با مفهوم محتوای تکراری و تاثیر آن در سئو
  • اهمیت این نوشته از نگاه لینکدون
۴.۸

نوشته های مشابه

۵ استراتژی در لینک بیلدینگ برای این که یک لینک ساز حرفه ای شوید!

همه ی ما اطلاع داریم که لینک سازی در هر وب سایتی یکی از روش های موثر در بهینه سازی…

چگونه بازدید یک وب سایت در گوگل را می توان بالا برد؟

گرچه افزایش ترافیک وب سایت از گوگل مساله مهمی است اما به هیچ عنوان کافی نیست، بلکه مساله افزایش ترافیک…

يك ديدگاه

  1. تعقیب: چه روش هایی را می توان به عمل تبدیل کنیم تا افزایش ترافیک وب سایت را  شاهد باشیم؟

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *