/ در سئو / توسط
آخرین زمان ویرایش:

خرید رپورتاژ آگهی یعنی خرید بک لینک دائمی

شما هم مشکل افزایش رتبه در گوگل دارید؟

در دنیای نت امروزی قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل میتواند کسب و کار شما را بطور کلی متحول کند. شاید باور آن سخت باشد اما گاها حتی فقط یک رتبه نسبت به رقیب خود بالاتر بودن میتواند ماهانه میلیونها تومان سود بیشتری را نصیب شما و شرکت شما نماید.

با این توصیف اگر فکر میکنید با اینکه در ایجاد محتوا تلاش فراوانی کرده اید اما کسب و کار شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو ندارد شاید لازم باشد کمی نسبت به سئوی خارجی یا تهیه بک لینک موثر هم تلاش خود را مضاعف کنید.

اگر در مورد لینک سازی اطلاعات جامعی میخواهید خواندن مقاله آموزش جامع لینک سازی  را به شما پیشنهاد میکنیم.

حال اجازه بدهید باورهای نادرست در زمینه خرید بک لینک را با هم مرور کنیم:

باورهای نادرست خرید بک لینک

۱- بطور کلی بک لینک بد است و سایت شما نباید بک لینک دریافت کند وگرنه رتبه شما به شدت آسیب می بیند.

جواب:  بدون تعارف باید گفت که اعتبار هر سایت از بک لینک های او بدست می آید. یک سایت بدون بک لینک، سایت فوق العاده ضعیفی است! اگر هم اکنون سایتی بدون بک لینک، رتبه خوبی دارد، موضوع آن سایت بی رقابت یا کم رقابت است

۲- بک لینک زیاد بد است.بک لینک باید کم باشد (کم و زیاد خود تعریف دارد!)

جواب: خیر اما اکنون کیفیت از کمیت مهم تر است! بله! بک لینک زیاد و بی کیفیت بد است! اما بک لینک زیاد و باکیفیت چرا باید بد باشد؟ به طور کلی بک لینک زیاد بد نیست! مگر اینکه بی کیفیت باشند.

۳- سایت x با بک لینک بالا آمده.پس به زودی افت می کند!

جواب: با توضیحاتی که در بالا دادیم  اگر سایتی با بک لینک بالا بیاید و حداقل های سئوی داخلی و محتوای خوب را داشته باشد،بالا می آید. دلیلی برای افت این سایت نیست.

۴- با خرید بک لینک خیلی راحت می توان سایت را به صدر نتایج گوگل آورد!

جواب:  ایکاش به این سادگی میشد که با صرف ایجاد یا خرید بک لینک، سایت به صدر نتایج گوگل راه یابد! با عدم رعایت سئوی داخلی سایت رشد نخواهد کرد حتی ممکن است افت کند و اخطار هم بگیرید! اینجاست که عده ای با ضربه خوردن از بک لینک و لینک سازی، کلا این اعتقاد را پیدا می کنند که بک لینک بد است!

۵- بک لینک فالو خوب است و بک لینک نوفالو به هیچ دردی نمی خورد.

جواب: اگر با اصول کد نویسی های امروزی آشنایی داشته باشید بخوبی میدانید که  اکنون اکثر سایت ها، کد های آمده، سیستم های مدیریت محتوا، لینک های خروجی را به طور پیش فرض نوفالو کرده اند.حتی برنامه نویسان و طراحان وب سایت که به طور اختصاصی سایتی طراحی می کنند نیز همین گونه عمل می کنند.با این حساب،اکثر لینک ها به طور پیش فرض نوفالو هستند.آیا فکر می کنید وقتی بیش از ۷۰ درصد لینک های خروجی سایت ها نوفالو است، گوگل که صرف دیدن مشخصه نوفالو، آنها را تاثیر نمی دهد؟

۶- بک لینک نوفالو خوب است و بک لینک فالو خطرناک است!

حتما بخوانید
روش های کاملا کاربردی برای افزایش ترافیک سایت

جواب: خب باید بگوییم که اگر همه بک لینک های سایت شما فالو باشد ، بله، خطرناک است!

۷- بک لینک دیگر اثری در رتبه سایت ندارد.

جواب : همانطور که قبلا گفته ایم محتوا و بهینه سازی داخلی سایت، پایه های سئو هستند و مانند چرخ اتومبیل عمل می کنند.یک اتومبیل بدون چرخ حرکت نمی کند! لذا بک لینک، محتوا و بهنیه سازی داخلی کارساز نخواهد بود.

۸- فقط با بک لینک سایت بالا می آید!

جواب: گوگل گفته و سعی کرده است که با اهمیت بیشتر به محتوا و رضایت کاربر، اهمیت تعداد بک لینک را کم کند.اما همچنان بک لینک ها مهم هستند و مهم خواهند ماند.

یک پیشنهاد: اگر تمایل دارید استراتژی های لینک سازی را بهتر فرابگیرید خواندن مقاله استراتژی های لینک سازی را به شما پیشنهاد میکنیم.

خرید بک لینک دائمی

بگذارید آب پاکی را روی دستان شما بریزیم. اگر شما به دنبال لینک های خوب هستید بدانید که بهترین راه، وقت‌گیرترین آن است.برای موضوعاتی که می‌خواهید پیدا شود جستجو کنید، سایت هایی که بالا به نظر می‌رسند را بررسی کنید. سایت هایی را پیدا کنید که با شما در رقابت نیستند و به آن‌ها مراجعه کنید.مطلبی در سایت خوددارید که برای سایت های دیگر مفید باشد؟ اگر دارید پس ممکن است به راحتی از سایت های دیگر لینک بگیرید. فراموش نکنید که محتوا در سئو بسیار مهم است. اما این پروسه برای بیزینس های جدید بسیار زمان بر بوده و در صورتیکه رقیب جدی داشته باشید شاید کار بسیار سخت خواهد بود. از این رو خرید بک لینک امری ناگزیر بشمار میرود.

اما چرا بک لینک موقت برای رتبه سایت شما مضر است؟ 

حقیقت این است که بک لینک موقت بنوعی بک لینک خریداری شده تلقی میشود. یا ممکن است بنوعی اسپم دیده شود. از اینرو خرید بک لینک در صورتی توصیه می شود که دائمی باشد . یا درصد حذف لینک های شما نسبت به لینک های دائمی بسیار کم باشد.

با این توصیف رپورتاژ آگهی دائمی بهترین نوع لینک سازی به شمار میرود. زیرا پایداری همیشگی آن احتمال خریده شدن آن را از دید گوگل منتفی میکند.

از طرفی رپورتاژ آگهی با ایجاد یه متن خوب فضای صفحه مورد نظر را برای کلمات کلیدی بکار رفته در آن آماده میکند. این کلمات به مراتب بهتر از کلمات تکی در هدر یا فوتر یا سایدبار سایت ایندکس میشوند. و بنوعی برای سایت شما پیرامون کلمات کلیدی بکار رفته مرجعیت میدهد.

 

خرید رپورتاژ آگهی یعنی خرید بک لینک دائمی
  • ارزش مقاله خرید رپورتاژ آگهی یعنی خرید بک لینک دائمی
۴.۵

نوشته های مشابه

رپورتاژ آگهی خوب جایگزین کوری بنری مخاطب

اگر به گذشته بنرها نگاهی بیاندازیم، در اولین روزهای پیدایش اینترنت، بنرها بر بازاریابی آن‌‌لاین حکمرانی می‌کردند. اما وقتی کاربران…

آینده رپورتاژ آگهی در سئو

آینده رپورتاژ آگهی در سئو چگونه خواهد بود؟ آیا این روش میتواند همیشه در سئو موثر باشد؟ سایتهای بزرگ چگونه…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *